Search
  • mydokalove

Bransoletka - talizman szczęścia z runą Wunjo


Bransoletka - talizman szczęścia z kwarcu różowego, cytrynu i jaspisu dalmatyńczyka, z runą Wunjo

Talizman w postaci bransoletki skomponowanej z kulek kwarcu różowego, cytrynu i jaspisu dalmatyńczyka o średnicy 10 mm, z ręcznie wygrawerowaną i pomalowaną na czarny kolor runą Wunjo – runą szczęścia, radości, spełnionych marzeń, a także harmonijnych relacji z innymi. Bransoletka zaplatana splotem makramowym na czarnym sznureczku, z regulacją obwodu.

O kamieniach:

Kwarc różowy to kryształ, który uspokaja, łagodzi gniew, stres, pozbawia napięć, poczucia winy, pomaga zwalczyć strach, zaleczyć emocjonalne rany, również te, zakorzenione w okresie dzieciństwa. Pozytywnie wpływa na stosunki międzyludzkie, sprzyja miłości i wybaczaniu. Ponadto, kwarc różowy potęguje kreatywność i wzbogaca wyobraźnię, dlatego polecany jest wszystkim zajmującym się pracą twórczą.

Cytryn jest kwarcem występującym w wielu odmianach barwy złotej. Swoimi złotymi refleksami światła pobudza i ożywia ciało oraz konfrontuje nas z pozytywną, słoneczną energią. Działa antydepresyjnie. Cytryn to kamień bogactwa i dostatku. Pomaga w podejmowaniu decyzji, nauce, nauczaniu, studiowaniu, a także działalności twórczej, osiąganiu świadomości, rozwiązywaniu problemów i zaczynaniu od nowa. Kamień ten dodaje pewności siebie i wiary, wspiera w osiąganiu zamierzonych celów, wspomaga działanie aury, pomaga w pozbyciu się toksyn emocjonalnych. Łagodzi gniew i pomaga zachować równowagę yin-yang.

Jaspis dalmatyńczyki pochodzi z Meksyku. Swoją nazwę zawdzięcza cętkowanemu wyglądowi, kojarzącemu się z rasą psa znaną jako dalmatyńczyk. Jaspis dalmatyńczyk określa się często jako kamień radości; jego lekka, dziecięca wibracja, może pomóc uwolnić złość lub uczucie zranienia. Jest pomocny w przypadku emocjonalnego wyczerpania. Ciemne plamy są spowodowane przez osady turmalinu, które dodają temu kamieniowi energii duchowego uziemienia i ochrony. Jaspis chroni przed depresją, negatywnym myśleniem; jest pomocny w sytuacjach wypalenia. Jaspis dodaje odwagi i cierpliwości do stawiania czoła codziennym problemom; pomaga przekuwać pomysły w czyny i osiągać sukcesy. To kamień nasycający swojego posiadacza energią pieniężną.

Serdecznie polecam!Bransoletka - talizman szczęścia z kwarcu różowego, cytrynu i jaspisu dalmatyńczyka, z runą Wunjo

11 views0 comments

Recent Posts

See All